Про нас

Раді Вас вітати на сайті салону «Каміни на Шопена»

салону «Каміни на Шопена» пропонує  великий вибір камінів, топок, порталів, печей, димоходів, барбекю, електричних камінів, біокамінів та різного виду аксесуарів. Також тут Ви можете знайти все, що необхідно для монтажу Вашого каміна.

Наша компанія займається виготовленням мармурових порталів та виробів з мармуру.  Каміни бувають різних стилів – класичні, кантрі, модерн та хай-тек. Також каміни виготовляються з мармуру, каменю, дерева та комбінованих матеріалів. Наш інтернет – магазин пропонує портали різної складності за дуже короткі терміни. Також ми виготовляємо мармурові стільниці, сходи, підвіконня по індивідуальним розмірам та конфігураціям.

Наша компанія пропонує широкий спектр камінних топок провідних європейських виробників.  Топки поділяються за матеріалом  -  чавунні та стальні, за способом відкриття – з боковим та вертикальним відкриттям, за дизайном – сферичні, призматичні, вертикальні, сквозні, з боковим та п-подібним склом. Якщо ж Ви полюбляєте насолоджуватись віркритим вогнем, то пропонуємо моделі з системою відкривання дверей "гільйотина", де двері підіймаються до гори, ховаючись за оздобленням чи спеціальним каркасом. Двері легко відкриваються за потреби. Також ми представляємо топки з водяним контуром, які можна використовувати не тільки для дизайну, але й як джерело опалення.

Наш інтернет – магазин пропонує великий вибір печей. Печі бувають опалювальні, варочні, опалювально-варочні. Також пропонуємо печі з водяним контуром.

У нас Ви можете замовити барбекю різних розмірів та дизайну

Салон «Каміни на Шопена» представляє  електричні каміни та біокаміни провідних виробників світу.

Також у нас Ви можете найти димоходи з нержавіючої сталі та керамікидвері та скло для камінів. В нас Ви можете знайти великий вибір аксесуарів для камінів, для котлів та все для їх монтажу.

Наша головна мета - забезпечити наших клієнтів якісною продукцією і при цьому надати максимально широкий вибір. Фахівці компанії можуть не тільки швидко прийняти замовлення, але й при необхідності проконсультувати Вас з різних технічних  питань.

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у Вас є замовленя  чи якісь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми відповімо на Ваші листи:  ogon-teplo@ukr.net